lipca 03, 2019

Odpowiednie nawodnienie organizmu + ekologia? Tak to możliwe z dzbankiem filtrującym wodę. ♥

Czy są tutaj jacyś zwolennicy wysokich temperatur? Ja sama, zimnolubna nie jestem ale temperatury 30+ zdecydowanie nie dla mnie. To też między innymi powód wyjaśniający moją ostatnią nieobecność, dużo pracy, zaliczenia na uczelni, pisanie licencjatu i te okropne upały. Wszystko to sprawiło że zaniedbałam ostatnio regularne dodawanie wpisów. Na szczęście wszystkie egzaminy już za mną, praca w połowie napisana i będe mogła pojawiać się tutaj częściej.

W międzyczasie zawsze starałam się pamiętać o piciu odpowiedniej ilości wody. Około 3 litra dziennie, czyli dwie butelki po 1,5 litra, ale wobec tego każdego dnia "produkowałam" 2 plastikowe butelki. Nawodnienie organizmu jest jednak bardzo ważne, jak więc znaleźć rozwiązanie idealne?  Z pomocą przyszedł mi tutaj sklep internetowy AGDMaster i dzbanek filtrujący wody od firmy Wessper.

Jego obsługa jest dziecinnie prosta,a  wymiana filtrów odbywa się średnio raz na miesiąc, o czym przypomina nam elektroniczny wskaźnik zużycia wkładu.
 Sam proces filtracji wody jest bardzo szybki, a dzbanek niezwykle poręczny. Jestem wielką niezdarą, a nigdy nie zdarzyło mi się rozlać wody! :D


 Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem podobnego dzbanka, to warto rozważyć opcję zakupu zestawu z zapasem filtrów, a co więcej.. mam dla Was kod rabatowy po wpisaniu hasła:
paulawuczko

 Link do zestawu: 

1 komentarz:

  1. I to jest wyjście.
    Wszyscy powinniśmy oszczędzać wodę i nie zaśmiecać planety. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że komentujesz :*
Na pewno się zrewanżuję (:

Copyright © 2016 Paula ♥ , Blogger