marca 21, 2022

Wiosenne zmiany, tym razem odświeżenie wnętrz. ♥

 Wiosenne dzień dobry! Mam nadzieję, że pogoda u Was jest równie piękna i słoneczna, u mnie dziś wyjątkowo przyjemnie, słońce zawsze dodaje mi energii.
Wiosna to u mnie zawsze nowa motywacja do działania, czas i potrzeb zmian, a propos tych ostatnich, spore zmiany czekają mnie w moich wnętrzach. W ubiegłym roku wyprowadziłam się z domu rodzinnego, przyszła więc pora na urządzenie własnego mieszkania.

W ostatnich dniach ciągle kupuję coś nowego, przeglądam zdjęcia w poszukiwaniu inspiracji (folder inspiracje odnośnie kuchni/łazienki jest naprawdę pokaźny). O ile większość tych dużych mebli udało się nam już skompletować, kwestia dodatków i szczegółów wystroju wciąż wymaga dopracowania.

Właśnie dlatego chciałabym Wam dziś pokazać trochę inspiracji, jestem pewna że większość z tych produktów wkrótce pojawi się w moich czterech kątach. :)

 

 

Na początek Lustro ścienne Silent Beauty, które zamierzam powiesić w przedpokoju. Czarna ramka będzie idealnie pasować do wieszaka, który również jest w tym kolorze. :)Kolejnym ważnym elementem, który chciałabym dodać do przedpokoju jest wygodny fotel Chair Unicorn - od dawna marzyłam właśnie o takim w  tym miejscu, aby wygodnie usiąść po przyjściu do domu, położyć torebkę itp. Co więcej, nie ukrywam że ten przygaszony róż całkowicie skradł moje serce i z pewnością ożywi tę część domu. ♥Kanapa w salonie ma podobny kolor, tutaj potrzebuję jedynie drobnych dodatków w postaci wygodnego i ciepłego koca oraz kilku poduszek -  Przytulny kocyk i poduszka. Zestaw tak bardzo mi się podoba, że zdecydowałam się również na białą wersję do sypialni.Obok niewielki stolik -  Stolik boczny Levi - na listy, klucze, lub inne niezbędne tuż przed wyjściem rzeczy. Wreszcie wszystko będzie uporządkowane, bez pytania "Paula, gdzie położyłaś klucze?" :D Mam nadzieję, że organizacja przedpokoju w ten sposób ułatwi codzienność, a powrót do domu będzie przyjemny i estetyczny już od samego wejścia. ♥Oprócz mebli i dodatków, o atmosferę w domu postanowiłam zadbać również dzięki pięknym zapachom. Dyfuzory zapachowe są u mnie w każdym pomieszczeniu, najbardziej lubię te z Rituals, niezmiennie już od dłuższego czasu. Bardzo wydajne i intensywne zapachy, czyli coś, co lubię.Dodatkowo dodajemy świece zapachowe i przyjemny nastrój gwarantowany! :)Mam nadzieję, że spodobał Wam się mój mały przegląd dodatków do wnętrza i udało mi się zainspirować również Was do odświeżenia swoich czterech ścian. Czasem nawet małe zmiany jak np. świece czy nowy wazon, potrafią całkowicie odmienić wnętrze. ♥

 

1 komentarz:

  1. Ten fotel wygląda przepięknie, ale na dłuższe siedzenie wygląda, jakby miał być niewygodny. Jedynie właśnie tak na chwilę przycupnąć, w przedpokoju, chociaż mi chyba byłoby szkoda takiego fotela do przedpokoju, za ładny jest :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że komentujesz :*
Na pewno się zrewanżuję (:

Copyright © 2016 Paula ♥ , Blogger